ANTI ETHANOL 07 :: AE-07® :: najdôležitejšie funkcie?

Ako AE-07® vyzerá?

přední strana

Pre koho je AE-07® určený?

Idete na party. Niečo popijete. Ráno vstávate a bolí vás hlava. Hlási sa Vaša pečeň a obličky. Necítite sa dobre. Etanol prúdi telom a iba veľmi pomaly sa absorbuje... Celý deň je potom mizerný...

Teraz máte ale voľbu - AE-07®!! AE-07® zrýchľuje proces odbúravania alkoholu v tele. S AE-07® budete ráno svieži. S AE-07® si budete mať ráno chuť si zabehať.

Čo AE-07® ponúka?

AE-07® pôsobí pozitívne na Vašu pečeň, celkový stav organizmu, aj hladinu cholesterolu. Jeho účinok bol klinicky testovaný a je schválený Ministerstvom zdravotníctva ČR.

AE-07® prispieva na zmiernenie ťažkostí nastupujúcich po konzumácii alkoholických nápojov. Navodzuje zvýšenú elimináciu toxického metabolitu alkoholu, tzv. acetaldehydu.

Ako AE-07® pôsobí?

AE-07 je špeciálny prípravok upravujúci iniciálny stav intoxikácie alkoholom. Plody vinnej révy (Vitis vinifera), najmä potom epidermis, obsahujú biologicky aktívne polyfenolické zlúčeniny, s výrazne antioxidačným a antiradikálovým pôsobením. Táto skutočnosť je potvrdená mnohými farmakologickými štúdiami.

Ďalšou zložkou AE-07 je Phyllatanthus amara fylant horký, častá zložka tradičnej indickej medicíny, obsahujúci predovšetkým hydrolyzovateľnú trieslovinu amarín.

AE-07 tiež obsahuje plod embliky (pôsobiacej preukázateľne na rôzne indikácie, vrátane hypercholesterolémie), plody datľovníka, vňať z Andrographis paniculata, a čakanku obyčajnú.

CZ SK DE GB HU IT RU KO

© AE07, Ltd., email: velkoobchod@antiethanol.com, webdesign F-ART AGENCY, s.r.o.